فروشگاه های ما

از فروشگاه ما را بازدید کنید

سوالاتی که از ما می پرسند

سوالاتی که از ما میپرسند

سوالات متداول کاربران

کیفیت محصولات فروشگاه نایب چگونه است؟

در دنیای امروز امنیت مواد غذایی بیش از گذشته برای سلامت جامعه ضروری است و ما بر خود لازم میدانیم با حساسیت هرچه بیشتر به این مهم دست یابیم.

ما با فروش محصولات خود در فروشگاه نایب محصولات خود را تضمین می نماییم و با ارسال رایگان محصولات خود در کوتاهترین زمان ممکن به فکر وقت شما و آسودگی شما و در نتیجه رضایت شما خواهیم بود.

با نهایی کردن خرید خود تنها پس از واریز وجه بصورت کارت به کارت به حساب اعلام شده کافیست فیش واریزی را در صفحه آپلود نمایید یا به واتس اپ اعلام شده آن را ارسال نمایید.

شما در هر خرید امتیازی دریافت می کنید که با توجه به آن کیف پول شما شارژ خواهد شد البته این مبلغ فقط قابل خرید از فروشگاه به خرید بعدی شما کمک می کند.

ما قرعه کشی هایی برای شما به مناسبت های مختلفی در نظر داریم پس حتما در سایت ثبت نام کنید و اطلاعاتی چون تاریخ تولد محل تولد محل زندگی و در نهایت شماره همراه و ایمیل خود را ذکر نمایید.

سفارش ها بصورت موردی یا گروهی برای مشتریان ما ارسال خواهد شد ، در صورتی که سفارش تهران باشد از 24 ساعت تا 48 ساعت زمان ازسال طول خواهد کشید و این سفارش ها برای شهرستان ها معمولا با پست پیشتاز ارسال می شوند که حداکــــثر 5روز زمان خواهد برد.

یک خبر خوب برای مشتریان ما ، در صورت خرید بیش از مبلغ 500/000 تومان سفارش شما کمتر از 5 ساعت به دست شما خواهد رسید پس سعی کنید.

خبر خوب تر اینکه برای خرید بیش از مبلغ 500/000 تومان شما قادر خواهید بود با تــــیم فروش تماس گرفته و تیکت خرید خود را اعلام کرده و در نهایت می توانید به راحتی برای دریافت محصول خود اعلام امادگی کنید.

قطعا ما مشتاق به فروش های عمده و سفارشی سازی محصولات خود هستیم و در صورتی که پتانسیل فروش محصولات نایب را دارید کافیست در بخش تماس با ما فرم اطلاعات خود را پر کرده و برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت تیم فروش با شما تماس بگیرند.

اطلاعات مربوط به ما

برای ارتباط با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران، میدان جمهوری، ضلع شمال به جنوب پلاک ۳۶
تلفن ثابت: ۵۵۴٣٩٠٠۶_٠٢١
ایمیل: hello@nayebfoods.ir
[contact-form-7 404 "Not Found"]